KAPLICA P.W. DOBREGO PASTERZA W CHRZĄSTOWIE.

Kaplica wybudowana na początku lat 90 – tych, poświęcona 17 kwietnia 1994 roku przez Ks. Bpa Ordynariusza Józefa Życińskiego. Jest zbudowana z cegły, posiada wieżyczkę i jest pokryta blachą. Wnętrze kaplicy składa się z prezbiterium, nawy głównej, zakrystii i chóru.  Okna są uchylne. W oknach witraże ufundowane przez dobrodziejów. Posadzka wykonana jest z marmuru. Kaplica jest ogrodzona  i otynkowana Wokół Kaplicy chodnik procesyjny i parking.

MSZE ŚWIĘTE:

Niedziela:   godz.  8:00
Poniedziałek i piątek:  godz. 17:00 (w okresie wakacyjnym tylko w piątki)

ODPUST W KAPLICY:

Niedziela Dobrego Pasterza  (IV Niedziela Wielkanocna).

KAPLICA P.W. MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W ŁAWNICY

Kaplica wybudowana w latach 1986 – 1994, poswięcona 16 czerwca 1996 roku przez Ks. Bpa Ordynariusza Józefa Życińskiego. Jest zbudowana z cegły, pokryta blachą, posiada wieżyczkę z dzwonem. Wnętrze Kaplicy składa się z prezbiterium, nawy głównej, chóru i zakrystii. Posadzka jest marmurowa. Kaplica jest połączona z budynkiem katechetycznym, w którym w latach 90 – tych odbywały się lekcje religii. Wokół Kaplicy chodnik procesyjny z kostki brukowej. Kaplica jest ogrodzona.

MSZE ŚWIĘTE:

Niedziela:   godz.  10:00
Wtorek i piątek:  godz. 16:00 (w okresie wakacyjnym tylko w piątki)

ODPUST W KAPLICY :

Niedziela Miłosierdzia Bożego  (II Niedziela Wielkanocna).