Liturgiczna Służba Ołtarza to grupa działająca przy parafii w Chorzelowie. Tworzą ja młodzi ludzie, którzy  w sposób czynny angażują się w liturgię Mszy św., nabożeństwa i życie parafialne.

Uczestnicy Liturgicznej Służby Ołtarza biorą udział w rożnych wspólnych akcjach i wyjazdach integracyjnych, sportowych… jednym słowem jest coś dla ducha i ciała.

Najważniejsze jednak jest by poprzez służenie i  czytanie Słowa Bożego formować swoje życie duchowe u stóp Jezusa Eucharystycznego za pośrednictwem Królowej Rodzin.

Obecnie w naszym Sanktuarium posługę ministranta pełni 31chłopców, a lektora 23 młodzieńców, w tym 4 ceremoniarzy.

Spotkania ministrantów odbywają się w poniedziałki o 16.00, a lektorów o godz. 19.00. Natomiast aspiranci swoje zbiórki maja w  środy o godz. 16.00. Istnieje również możliwość skorzystania z hali sportowej w godzinach podanych przez Ks. Opiekuna.

Wszystkich, którzy zechcieliby dołączyć do naszego grona serdecznie zapraszamy.