Dnia 25 stycznia 2023 roku Grupa Młodzieżowa działająca przy naszej parafii wraz z opiekunem – ks. Piotrem, była na jednodniowym wyjeździe feryjnym. Młodzież spędziła aktywny czas w Dębicy, gdzie głównymi atrakcjami było lodowisko, Muzeum Regionalne, wystawa radiowa z poprzedniej epoki oraz kino. Podczas wypoczynku nie zabrakło również czasu na modlitwę. Młodzi uczestniczyli w Nowennie i Mszy Świętej w kościele pw. Krzyża Świętego i Matki Bożej Bolesnej w Dębicy. Poprowadziliśmy wspólnie śpiew kolęd podczas Mszy Świętej z naszą animatorską kadrą muzyczną. Wyjazd nie tylko był chwilą wytchnienia od codziennego zabiegania i obowiązków, lecz także możliwością do lepszego zapoznania się pomiędzy członkami Grupy.

xpt