Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotoglerii z I części dnia odpustowego, kiedy po raz pierwszy o godz. 11.00 gościliśmy wspólnoty DSM, LSO, Młodzieży z inicjatywy Księdza Piotra Turka – naszego wikariusza i dekanalnego duszpasterza LSO w dekanacie Mielec-Północ oraz za życzliwym przyjęciem Księdza Kustosza Andrzeja Ramsa. Po uroczystej Mszy Świętej odpustowej Ksiądz Piotr z młodzieżą przygotowali atrakcje, zabawy integracyjne, które spotkały się z szerokim zainteresowaniem ponad 120 dzieci i młodzieży, którzy po mszy Świętej znaleźli czas na wspólne świętowanie. Poczęstunek był możliwy dzięki życzliwości Księdza Kustosza, a także Koła Gospodyń Wiejskich w Ławnicy – dziękujemy, że z zaangażowaniem podjęli to piękne dzieło ugoszczenia naszych młodych pielgrzymów.