Ks. prof. Janusz Królikowski, „O świętych” – konferencja podczas młodzieżowej Nocy Świętych, 31 X 2023 r.

Materiał filmowy udostępniony dzięki redakcji PSTUDIO. Film jest fragmentem relacji z minionego wydarzenia religijno-rekreacyjnego dla młodzieży oraz zachętą i zaproszeniem na przyszłoroczne, X już uroczystości przedodpustowe ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin i Wszystkich Świętych w Chorzelowie – zaprasza Ksiądz Kustosz z duszpasterzami Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie. Dziękujemy Księdzu Profesorowi Januszowi Królikowskiemu, chorzelowskiej Grupie Młodzieżowej na czele z jej opiekunem Ks. Piotrem Turkiem i jej prezesem Natalią Niedbałą oraz wszystkim pięknie zaangażowanym.

Realizacja: Ks. Piotr Turek

Montaż: Janusz Wiecha