W sobotę 30 października tradycyjnie już w naszej parafii odbyła się Noc Świętych. Tego wieczoru, wierni modlili się przed relikwiami świętych i błogosławionych, prosząc o Ich wstawiennictwo u Boga. Na wspólne modlitewne czuwanie przybyła licznie młodzież z naszej parafii. Nabożeństwo rozpoczęło się o godzinie 19:00. Głównym punktem była Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Pomocą w modlitwie były przygotowane i czytane przez młodzież rozważania, ubogacane jednocześnie śpiewem w wykonaniu zespołu sanktuaryjnego. Ks. Arkadiusz w swojej katechezie przedstawił młodym postać błogosławionego Carlo Acutisa – „influencera i programisty” Pana Boga, nastolatka, który stał się patronem internautów. Chłopiec szczególnie ukochał Eucharystię, twierdząc, że jest ona „autostradą do nieba”. Przykład życia Carlo Acutisa może stać się drogowskazem dla młodych, jak postępować w życiu żeby dążyć do świętości. Na zakończenie odbyła się procesja wokół Kościoła.