W sobotę 29 października tradycyjnie już w naszej parafii odbyła się Noc Świętych. Tego wieczoru, wierni modlili się przed relikwiami świętych i błogosławionych, prosząc o Ich wstawiennictwo u Boga. Na wspólne modlitewne czuwanie przybyła licznie młodzież nie tylko z naszej parafii, ale także z wielu pobliskich parafii. Nabożeństwo rozpoczęło się o godzinie 19:00. Głównym punktem była Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W trakcie nabożeństwa można było skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania ponieważ w konfesjonałach spowiadali księża, którzy przybyli do nas z pobliskich parafii. Pomocą w modlitwie były przygotowane i czytane przez młodzież rozważania, ubogacane jednocześnie śpiewem w wykonaniu zespołu sanktuaryjnego.

Po  nabożeństwie odbył się Bal Świętych, a całe świętowanie zakończyło się Apelem Jasnogórskim.