W dniu 7 listopada w naszym Sanktuarium odbył się odpust ku czci Wszystkich Świętych, patronów naszej parafii. Uroczystej Mszy św., która rozpoczęła się o godzinie 11:00 przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Prałat dr Ryszard Biernat – proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu.  Tradycyjnie już na Mszę św. odpustową przybyły dzieci przebrane za Świętych i Błogosławionych. Młodzi parafianie mieli okazję bliżej poznać swoich ulubionych Świętych, w których się wcielili. Tego dnia było jak w niebie, w jednym miejscu można było zobaczyć tyle świętych osób. Dzieci były przebrane miedzy innymi za św. Faustynę, św. Jana Pawła II, św. Cecylię, św. Ojca Pio, św. Wojciecha, św. Agnieszkę, św. Franciszka z Asyżu, św. Honoratę, św. Królową Jadwigę i wielu innych. Na naszej Uroczystości nie mogło zabraknąć beatyfikowanego w tym roku kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Na zakończenie uroczystości odpustowych odbyła się procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła. Kończąc Mszę św. Ks. proboszcz podziękował przybyłym kapłanom, parafianom oraz wszystkim dzieciom, które brały udział w Uroczystości.