Dnia 6 listopada w naszym sanktuarium odbył się odpust ku czci Wszystkich Świętych, patronów naszej parafii. Uroczystej Mszy św., która rozpoczęła się o godzinie 11:00 przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Piotr Smoła – Zastępca Pełnomocnika Biskupa Tarnowskiego do spraw kapłanów chorych, emerytów i rencistów, w asyście wielu księży przybyłych z pobliskich parafii.

W swojej Homilii główny celebrans mówił o powołaniu do świętości każdego człowieka. Tradycyjnie już na Mszę św. odpustową przybyły dzieci przebrane za świętych. Młodzi parafianie mieli okazję bliżej poznać swoich ulubionych świętych, przygotowując stroje na tę uroczystość. Liturgię ubogacił również śpiew w wykonaniu chóru parafialnego. Na zakończenie uroczystości odpustowych odbyła się procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła. Kończąc Mszę św. Ks. proboszcz podziękował przybyłym kapłanom, parafianom oraz wszystkim gościom.