Serdecznie zapraszamy do udziału w cieszących się wysoką popularnością na Drogi Krzyżowe z Królową Rodzin i św. Ritą z Cascii. Intencje modlitewne, które później odczyta kapłan na nabożeństwie, można składać w trojaki sposób:

• do skrzynki pod chórem z napisem „intencje do Królowej Rodzin i św. Rity”.
  • pisząc wiadomość do administratora facebooka naszego Sanktuarium (w galerii umieścimy screen ze sposobem jak można to zrobić, gdyby ktoś miał z tą procedurą jakoweś trudności).
  • przynosząc przed nabożeństwem do zakrystii zapisane intencje.

Po nabożeństwie jest możliwość oddania czci relikwiom św. Rity oraz nabycia róż – atrybutu św. Rity.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z tegorocznej minionej już Drogi Krzyżowej prowadzonej przez naszych wikariuszy, Grupę Młodzieżową, przy akompaniamencie muzycznych grup naszej wspólnoty  parafialnej. Kościół wypełniony był po brzegi – zapraszamy i Ciebie.

Dziękujemy też redakcji KątemOka, która na facebook’u, życzliwie zrecenzowała nasze duchowe wydarzenie, zachęcając do uczestnictwa w tym nabożeństwie nowe rzesze zainteresowanych (poniżej galerii zamieszczamy screen z tej recenzji i zaproszenia – można go także odnaleźć na facebook’u KątemOka, do polubienia tego portalu serdecznie zapraszamy). To daje nam także satysfakcję i motywację do dalszych działań, byśmy u Królowej Rodzin czuli się jak rodzina u Mamy. Dziękujemy 🙂

xpt